Niektoré dni sú iné

Autor: Nora-Soul Slížová | 19.1.2014 o 13:40 | Karma článku: 7,90 | Prečítané:  514x

Niektoré dni sú ťažšie, ako tie iné. Také sú aj dni, v ktorých nás zaplavia emócie, ktoré vyvolávajú spomienky. A dnes to je 5 479 dní. Dní, plných spomienok.

Takto pred pätnástimi rokmi mi bolo neskutočne smutno. Navonok som sa snažila ostať silná a nepodliehať panike, ale vnútri mi išlo srdce puknúť od žiaľu. Bolo toho toľko, čo som ti ešte chcela povedať, ukázať, miesta kam som ťa chcela zobrať. čas však vypršal a ty si musela odísť navždy.

Dnes je smutný deň, myslím na teba viac ako iné dni. Sedím tu v škole a píšem svoje odpovede, mám skúšku zo svojho obľúbeného predmetu v tomto semestri. Spomínam si na príbehy, ktoré si mi rozprávala o svojom detstve a dospievaní. O tom, ako si mala rada školu, o chudobe a  starých časoch. Bolo to už tak dávno, a predsa je to živé v mojej pamäti.


Je už neskoro večer, všetko sa stíšilo, okrem mojich myšlienok a spomienok. A tak len sledujem plameň sviečky, len tak symbolicky.

Skúška sa podarila na výbornú, možno preto, že ten deň som strašne chcela, aby keď sa pozrieš z neba, aby si bola na mňa hrdá. Pretože, každý máme tie zvláštne sentimentálne dni, keď záleží aj na maličkostiach, nie kvôli veciam samotným, ale pretože súvisa s niečím pre nás veľmi dôležitým. Aj keď navonok nikto nič netuší...
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Sme vo vojne. Akurát ju nechceme vidieť

Ak Rusko naozaj zaútočilo na americkú infraštruktúru či voľby, riskuje odvetu.

ŠPORT

Pánik hrá ako kráľ. V Chicagu raz môže nahradiť Hossu

Hokejový svet zaujal efektivitou, bodyčekmi a húževnatosťou.

DOMOV

Štátna poisťovňa je v rekordnej strate 137 miliónov eur

Štátna poisťovňa bola v strate aj v minulosti, štát jej vždy pomohol.


Už ste čítali?