Ako som vyhrala 25 000 Eúr a k tomu ešte stovku

Autor: Nora-Soul Slížová | 23.4.2013 o 9:42 | Karma článku: 11,76 | Prečítané:  6735x

Niekedy k tomu, aby človek pocítil nával šťastia a záplavu endorfínov ,stačí málo. Občas k tomu stačí aj nevedomosť a chvíľková nepozornosť a máme na pár minút pocit, že sa na nás usmialo šťastie. To bol aj môj prípad dnes ráno.

Ráno pred prácou som vybavovala niečo na pošte a kúpila som si stierací žreb. Niečo nové - akési znamenia, až šesť príležitostí na výhru.

A tak som žreb strčila do tašky a nasadla na vlak do práce. Cestou do práce som vytiahla žreb, prečítala jeho zadnú stranu a dala sa do stierania.

Mala som 3 symboly zverokruhu ako výherné znamenia a k tomu 6 políčok ako Tvoje znamenia, ktoré som zotierala v snahe nájsť zhodný symbol.

Keď som zotierala tretie políčko nebadane sa mi zrýchlil tep, nie veľmi, len tak, ako keď vidíte chutný čokoládový koláč za sklom. Tretí symbol bol zhodný s výherným symbolom, blíženci a pri ňom suma 25 000 eur. Zvyšok žrebu som zotierala rýchlejšie, štvrté políčko bola zhoda opäť, vodnár za stovku, to ma už moc nezrušovalo.

Opatrne som si zobrala žreb do ruky a študovala som zadnú stranu, či sa neteším predčasne, či skutočne som spravila tú najlepšiu investíciu za dve eurá 25 litrov a k tomu stovka.
Prečítala som si aj odstavec do akej sumy kde sa vypláca, a potom ešte raz pozorne návod.

Napriek enormnej snahe, neveriť ničomu čo nedržím pevne v rukách, som sa neubránila myšlienkám ako naložiť s výhrou. Do 3 sekúnd som to mala aj vyriešené. Splatím pôžičku a ešte mi zostane asi tá stovka. Ten pocit slobody vyvolal ďalšiu vlnu endorfínov.

A tak som obrátila žreb - náramne opatrne a overila si sumu. Bolo to 25 000 a jedna stovka hneď vedla. A len tak, aby to bolo na betón, som si prečítala ešte raz návod. Žreb bol platný až do  júla 2013, to som si overila hneď na začiatku. A po desiatykrát som si  prečítala návod, kde stálo, že žreb má dve stieracie políčka: Výherné znamenia a Tvoje znamenia.

A tu prišla prvá vlna pochybností, žeby výherné znamenia kde bol symbol blížencov boli tiež stierateľné?! A tak som obrátila žreb a jemne sa do výherného symbolu blížencov pustila dvojcentovkou.  A pod ním našla znamenie barana, ktoré síce už nesľubovalo žiadnu výhru, ale vystihovalo, ako som si v tú sekundu pripadala. Stovka dopadla rovnako a tá mrzela takmer viac.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obec, kde sa nestrácajú eurofondy, stavia wellness centrum

Starosta Raslavíc Marek Rakoš dokázal za dva roky vybudovať 80 pracovných miest pre sociálne slabé skupiny.

DOMOV

Kaliňák prečkáva Plavčana v zahraničí, dosiaľ šlo o jeho hlavu

Minister vnútra je už dlhšie na dovolenke.


Už ste čítali?